Global G.A.P.

Firma Agrolider, oferuje swoim Klientom wdrożenie systemu jakości Global G.A.P. Jest to opracowany we współpracy naukowców i rolników globalny standard, który zapewnia najwyższą jakość bezpieczeństwa żywności w produkcji pierwotnej. Podstawowym powodem opracowania niniejszego standardu stała się sytuacja na rynku i coraz większe zapotrzebowanie na dostarczanie pożywienia do marketów i dużych sieci hipermarketów. Dodatkowo, dostarczany produkt musi być najwyższej jakości, co spowodowało, że każdy potencjalny Klient, wymagać będzie niniejszego certyfikatu do podjęcia współpracy biznesowej.

Global G.A.P. koncentruje się na wdrażaniu odpowiednich wymagań do produkcji pierwotnej, dzięki czemu działalność powinna osiągnąć najwyższą jakość produktu oraz bezpieczeństwa. Standard ten jest najczęstszym standardem wdrażanym w grupach produkcyjnych i firm prywatnych.

Oferujemy również wdrożenie standardu C.o.C Chain of Custody (łańcuch dostaw) jest to standard dla firm handlowych (obracających towarem certyfikowanym GLOBALG.A.P.). C.o.C daje możliwość odsprzedaży produktów posiadających statut produktu certyfikowanego. Wprowadzone przez firmę procedury poprawiają identyfikowalność produktu.

Firma Agrolider, przeprowadza kompleksowe wdrożenie systemu jakości Global G.A.P. / C.o.C Chain of Custody u swoich Klientów. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt bezpośredni pod numerem telefonu podanym niżej.

Telefon kontaktowy: 663-495-825

System Jakości firmy Agrolider - Global G.A.P.

Sprawdź nas Agrolider

Zatrudnij firmę AGROLIDER lub w razie wątpliwości, zapytaj o interesującą Cię usługę
lub szkolenie